Д. Рамушево, Старорусского района Новгородской области № п п - бет 31 Учебный сайт
Учебные материалы


Д. Рамушево, Старорусского района Новгородской области № п п - бет 31



бет31/36Дата27.04.2016өлшемі4.33 Mb. 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36

:

files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары




27.03.1944




д.Рамушево



пом.политрука

Тищенко Константин Корнеевич




24.02.1943




д.Гридино



сержант

Ткачев Прокопий Александрович

1915

11.04.1942




д.Рамушево



зам.политрука

Ткаченко Иван Яковлевич




10.04.1942




д.Гридино



ст.сержант

Токарев Петр Петрович

1918

06.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Токменинов Николай Алексеевич




14.03.1943




д.Гридино



красноармеец

Толстенко Егор Яковлевич

1917

02.02.1942




д.Рамушево



ст.сержант

Томилов Василий Иванович

1903

06.07.1942




д.Гридино



красноармеец

Томилов Василий Иванович




06.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Топорков Александр Ксенофонтович










д.Гридино



красноармеец

Торопов Николай Иванович




05.03.1942




д.Гридино



красноармеец

Трегубов Филипп Степанович

1902

05.06.1942




д.Гридино



сержант

Тривалов Алексей Михайлович

1902

03.05.1942




д.Рамушево



ст.сержант

Трипольский Иван Игнатьевич

1904

14.04.1942




д.Рамушево



красноармеец

Трифонов Анатолий Михайлович




03.06.1942




д.Гридино



гв.ряд

Трифонов Кузьма Дмитриевич




20.04.1942




д.Гридино



красноармеец

Троешкин Иван Ефимович

1911

26.02.1943




д.Рамушево



красноармеец

Тропин Тимофей Федорович




08.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Трофимов Степан Николаевич




17.04.1942




д.Гридино



красноармеец

Труба Иосиф Фролович




03.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Трубчев Иван Матвеевич

1914







д.Гридино



ст.сержант

Трусов Григорий Семенович

1900

03.03.1943




д.Гридино



красноармеец

Трущев Ефим Филиппович




05.03.1943




д.Гридино



мл.лейтенант

Тубалов Виктор Моисеевич




06.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Тужилкин Матвей Трофимович




07.03.1943




д.Гридино



политрук

Туйметов Кого

1913

21.01.1944




д.Рамушево



красноармеец

Тулунов Василий Степанович

1912

04.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Тупикин Василий Иванович




05.03.1943




д.Гридино



красноармеец

Туребов Машан




24.02.1943




д.Гридино



сержант

Турнаев Иван Алексеевич




23.04.1942




д.Гридино



красноармеец

Турцев Иван Матвеевич




04.06.1942




д.Гридино



мл.политрук

Тутукин Иван Александрович




07.04.1942




д.Гридино



рядовой

Тырнов Владимир Евгеньевич

1907

02.05.1942




д.Рамушево



ст.сержант

Тыртышников Иван Тихонович




04.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Тыртышников Иван Тихонович

1914

04.06.1942




д.Гридино



мл.лейтенант

Тюпин Дмитрий Кириллович




26.02.1943




д.Гридино



красноармеец

Тюрин Александр Александрович




25.02.1942




д.Гридино



красноармеец

Тюрин Иван Еремеевич

1905

10.04.1942




д.Гридино



красноармеец

Тюркин Николай Михайлович




15.03.1943




д.Рамушево



красноармеец

Тютчев Андрей Иванович

1918

13.04.1942




д.Гридино



рядовой

Тяпкин Дмитрий Дмитриевич

1906

03.06.1942




д.Гридино



красноармеец

Уваров Дмитрий Андреевич

1901

25.02.1943




д.Гридино



рядовой

Угренев Ефим Григорьевич

1900

18.04.1942




д.Гридино



красноармеец

Удегов Николай Васильевич










д.Гридино



красноармеец

Удилов Григорий Андреевич

1911







д.Гридино



рядовой

Улыбаев Александр Иванович




05.03.1943




д.Гридино



красноармеец

Улюков Василий Павлович

1908

03.06.1942




д.Гридино



рядовой

Урванов Дмитрий Антонович




04.03.1943




д.Гридино



рядовой

Урватов Дмитрий Арсентьевич




04.03.1943




д.Гридино



рядовой

Усольцев Павел Федорович

1904

04.03.1943




д.Гридино






Успенский Марк Григорьевич

1913

20.08.1942




д.Рамушево



рядовой

Устинов Петр Алексеевич

1902


Карта сайта

Последнее изменение этой страницы: 2018-09-09;



2010-05-02 19:40
referat 2018 год. Все права принадлежат их авторам! Главная